Producenci

PROMOCJE
Neuroshima Hex 3.0 PORTAL
Neuroshima Hex 3.0 PORTAL
135,00 zł 89,90 zł
szt.
BESTSELLERY
List miłosny Edycja rozszerzona
List miłosny Edycja rozszerzona
19,99 zł
szt.
WIELKA KSIĘGA GIER
WIELKA KSIĘGA GIER
69,69 zł
szt.
FOTOSYNTEZA
FOTOSYNTEZA
199,00 zł
szt.
Gra - PopCOOLturowy Quizz
Gra - PopCOOLturowy Quizz
43,99 zł
szt.
Star Realms GFP
Star Realms GFP
48,99 zł
szt.
INIS
INIS
199,90 zł
Neuroshima HEX 3.0: Mephisto PORTAL
Neuroshima HEX 3.0: Mephisto PORTAL
21,99 zł
szt.
Munchkin Cthulhu 3 BLACK MONK
Munchkin Cthulhu 3 BLACK MONK
31,99 zł
szt.
Wsiąść do pociągu: Europa REBEL
Wsiąść do pociągu: Europa REBEL
134,99 zł
szt.
Poszukiwania Pierścienia GALAKTA
Poszukiwania Pierścienia GALAKTA
196,99 zł
szt.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 400,00 zł.

LONE WOLF: JASKINE KALTE t.3

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Nasza cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
Zyskujesz 29 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 9788361656203

Opis

LONE WOLF TOM 3<?xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

JASKINIE KALTE

 

AUTOR: JOE DEVER

 

Jesteś Samotnym Wilkiem – ostatnim z Lordów Kai. Do twej ojczyzny dotarły właśnie szokujące wieści. Okazuje się, że Vonotar Zdrajca wciąż żyje i rządzi teraz Lodowymi Barbarzyńcami w Kalte. Król poprzysiągł ludowi, że Vonotar zostanie postawiony przed sądem i odpowie za swoje zbrodnie. Jest to obietnica, której tylko ty możesz dotrzymać.

 

W JASKINIACH KALTE twoja misja polega na schwytaniu znienawidzonego wroga, ale żeby tego dokonać, będziesz musiał stawić czoła straszliwym niebezpieczeństwom czyhającym w lodowym królestwie. Bądź jednak ostrożny! Jest to przygoda, w której przyjdzie ci sprawdzić swoje umiejętności i wytrzymałość w ekstremalnych warunkach.

 

Co wydarzyło się do tej pory...

W rozciągającej się na północy krainie Sommerlund od wieków, zgodnie ze zwyczajem, rodzice wysyłali swoje najzdolniejsze dzieci do klasztoru Kai, gdy nadchodziły ich siódme urodziny. Tam młodych adeptów uczono specjalnych umiejętności oraz sztuk walki, udoskonalonych przez ich czcigodnych przodków.

Jesteś ostatnim z Kai w Sommerlundzie, a twoje imię brzmi Samotny Wilk. Rok temu twoja ukochana ojczyzna została zaatakowana przez odwiecznych wrogów twego ludu – Mrocznych Władców z Helgedadu. Celem pierwszego ataku był klasztor Kai, w którym zgromadzili się wszyscy członkowie zakonu dzielnych wojowników. Zbliżało się bowiem święto Fehmarn, uroczysta celebracja pierwszego dnia wiosny. Przeżyłeś tylko ty.

 

Wyruszyłeś w niebezpieczną podróż do Holmgardu, stolicy Sommerlundu, skąd Król Ulnar wysłał cię w desperacką misję, aby zdobyć pomoc. Twoja wyprawa była pełna niebezpieczeństw, a czas płynął nieubłaganie, gdy Sommerlund szybko zalewała fala najeźdźców. Podczas wyprawy odkryłeś, że twój kraj został zdradzony przez jednego z jego magów – Vonotara Zdrajcę. Wysłannicy maga ścigali cię także za granicami kraju, szukając okazji, żeby cię zabić, ale twoje umiejętności i determinacja zniweczyły ich niegodziwe starania. Powróciłeś do Holmgardu na czele olbrzymiej floty sprzymierzeńców z Durenoru i pod bramami Holmgardu pokonałeś wrogiego przywódcę, Mrocznego Władcę Zagarnę.

 

Podczas inwazji zostały zniszczone olbrzymie połacie Sommerlundu. Żyzne pola uprawne uległy spustoszeniu, a wiele miast i wiosek dosłownie zniknęło z powierzchni ziemi. Sommlendingowie są jednak odporną rasą i nie przeraziło ich zadanie, jakie postawił przed nimi los. Zabrali się do odbudowy Sommerlundu z takim zapałem, że teraz, rok później, rany zadane przez Mrocznego Władcę Zagarnę i jego potężną armię zabliźniły się i są ledwie widoczne.

 

W uznaniu roli jaką odegrałeś w wielkim zwycięstwie Król nadał ci tytuł „Fryearla Sommerlundu”. Taki zaszczyt rzadko spotyka tak młodych ludzi jak ty. Ruiny klasztoru Kai i większość otaczających je terenów są teraz „Fryelundem” – ziemią pod twoją opieką.

 

 

Prace nad odbudową klasztoru miały się właśnie rozpocząć, gdy z północy dotarły niepokojące wieści i Król wezwał cię do stolicy. Wielu kupców powracających z letnich ekspedycji handlowych do Kalte opowiadało o upadku Brumalmarca – przywódcy Lodowych Barbarzyńców. Kiedy opisywali zgarbionego maga, który pokonał straszliwego Brumalmarca, stało się oczywiste, że jest to nikt inny jak Vonotar Zdrajca.

 

Po klęsce armii Mrocznego Władcy Zagarny Vonotar uciekł na lodowe pustkowia Kalte. Udało mu się dotrzeć do lodowej fortecy Ikaya, gdzie za sprawą oszustwa wkradł się w łaski okrutnego Brumalmarca i przekonał go, aby mianował go swym osobistym magiem. Był to błąd, który kosztował barbarzyńskiego przywódcę jego fortecę i życie.

 

Wieść o tym, że Vonotar wciąż żyje, rozeszła się po Sommerlundzie lotem błyskawicy. Tysiące Sommlendingów pomaszerowało do stolicy i zażądało od Króla obietnicy, że Vonotar zapłaci za swą zdradę. Głos ludu niósł się tak gromkim echem, że Król poprzysiągł, iż niegodziwiec zostanie sprowadzony do Holmgardu, gdzie czekać go będzie proces i kara za popełnione zbrodnie.

 

Dla ciebie, Samotny Wilku, oznacza to, że właśnie ty będziesz musiał spełnić przyrzeczenie złożone przez Króla. Zaczyna się przygoda, w której przyjdzie ci zmierzyć się ze znienawidzonym wrogiem w niezwykle nieprzyjaznym środowisku, miejscu zimniejszym niż wszelkie inne jakie znasz. Wyruszysz do Jaskiń Kalte.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl